17 lat razem i 3 lata zdrady
Dodane przez Ladaco dnia Styczeń 06 2020 19:00:43
18 lata "razem". 3ch synów. Ponad 50l. Żona prawdzi małą firme, którą jej kupiłem bo często zmianiala pracę i g zarabiala.
Mamy wspólnotę majątkową. Teraz tak. 2 lata temu przyszedłem do firmy i odkryłem kartkę z wakacji do żony??? z innego kraju dopiskiem love love love. Zdziwilem się ale nic nie powiedziałem. Nie wiedziałem z czym to łączyć. Sprawa przycichła.
Jako, że lubię kompy itp postanowiłem nagrywać rozmowy na naszych telefonach i zrzucać je na NAS. Tak trochę bez sensu. Żona dużo rozmawia i ma dużo rozmów. Tak zrzucalem je przez 2 lata. Pewnego dnia szukałem jakiejś rozmowy i znalazłem jakąś inną. Przewaliem wszystko z 2ch lat i mam komplet. Żona w rozmowach jest ostrożna ale fagas jest bardziej rozmowny.
Wiem co i gdzie i mniej więcej kiedy. Była zdrada fizyczna wielokrotnie. Fagas wspominał o wyczynach w mieszkaniach, które mamy na wynajem i w innych miejscach. Przypadkiem tam się nie znalazł.
Zdrada emocjonalna trwa do dziś . Dzwonią do siebie raz na 2-3 tyg i omawiają sprawy bieżące. Żona ma stałą propozycję na seks ale nie korzysta bo chyba zauważyła że tu ona funduje. Inną sprawą, że kiedyś założyłem rodzinę Microsoft i można sprawdzić z telefonu gdzie bywa. Dlatego postawiła fagasowi warunek, że to musi być w moim mieście aby dało się to ukryć. Są jeszcze smsy. Dobra.
Na razie nic jej nie mówiłem. Święta przygotowała perfekcyjnie, nawet s był co jest rzadkością.
Dla mnie to były zakłamane święta chociaż coraz częściej wyłapuję akcenty komiczne. 😁
np. życzyliśmy sobie dobrego seksu. Wiem, że nie myślała o mnie ale nie wiedziała, że jak wiem o kim myśli 😁
Teraz konkrety.
Dzieci. Starszy syn żyje własnym życiem w innym mieście. Średni 19l i młodszy 15l Rozmawiałm z nimi wstpnie nr rozwodu. Mam wstępnie ustawione spotkanie z prawnikiem. Byłem w banku odnoście wspólnego kredytu. Nie ma problemu, może go obsłużyć zarówno ona jaki ja oddzielnie.
Nie mam zamiaru z nią rozmawiać przed wręczeniem pozwu i orzeczeniem o winie.
Co jeszcze powinien zrobić? o co zadbać oprócz siebie (rozwalila mnie nieco ta sytuacja)?
Rozszerzona zawartość newsa