Wyszukiwarka


Nawigacja
Strona Główna
Dodaj zdradę
Artykuły
Kontakt
CZAT (jest 0 zobacz kto)

Ekipa portalu
Test na wierność
Portal w pigułce


Wasze zdrady
Zdradzone przez męża
Zdradzeni przez żony
Zdradzone przez chłopaków
Zdradzeni przez dziewczyny
Zdradzeni w innych związkach
Zdradziłem - zdradziłam
mama/tata zdradza

Wzory dokumentów
Porady prawne

Zbanowani użytkownicy
Polityka cookies
Postrzeleni kulkami
Użytkowników Online
Gości Online: 53
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 13,608
Najnowszy Użytkownik: Elminster
Ostatnie Artykuły
Potęga przebaczenia
Jak rozwiązać proble...
Dziecko ofiara małże...
Życie po zdradzie
Ból emocjonalny R...
Reklamy...
Moja żona znalazła miłość swojego życia
Zdradzony przez żonęMiałem wiele związków w swoim życiu. Gdy poznałem moją żonę od razu czułem, że to ta jedyna. Oczywiście ze wzajemnością. Wybrałem 8 lat młodszą od siebie panne z dwu letnim synkiem. Mam 34 lata. Szybko były zaręczyny, ślub, ściągnąłem ją do siebie do Anglii. 5 lat małżeństwa mógłby być przykładem dla innych. Bez większych awantur, kłótni, pełna stabilizacja. 4 lata temu urodził nam się synek i tak sobie żyliśmy szczęśliwie. Przynajmniej tak myślałem. To chyba rutyna zaczęła mieszać mojej żonie w głowie, gdyż przez te 5 lat siedziała cały czas w domu z dziećmi a tylko ja pracowałem. Dobijała ją ta codzienność.
W marcu powiedziała mi, że musimy się rozstać. Powodem miała być ta rutyna, jednak tydzień później dowiedziałem się, że powód jest inny. Miała kogoś. Z dnia na dzień przestała kochac mnie a zaczęła kochac tamtego. Wyprowadziła się z dziećmi do niego. Teraz uważa, że znalazła miłość swojego życia, że jest bardzo szczęśliwa i będzie sobie z nim życie układać. To wszystko tak w skrócie. Jak myślicie, ile to czasu może pociągnąć? Koleś wziął mężatke z dwójką dzieci, ale ponoć są strasznie w sobie zakochani.
Komentarze
Strona 1 z 8 1 2 3 4 > >>
poczciwy dnia maj 08 2020 22:40:41
Z dnia na dzień przestała kochac mnie a zaczęła kochac tamtego.

Nic się nie dzieje z dnia na dzień;
Kobieta nie odchodzi emocjonalnie z dnia na dzień;
Ona musiała odchodzić już jakiś czas;
Musiałeś coś przeoczyć, nie zauważyć;
Chyba jednak nie była tak szczęśliwa jak Tobie się wydawało;
Jak myślicie, ile to czasu może pociągnąć? Koleś wziął mężatke z dwójką dzieci, ale ponoć są strasznie w sobie zakochani.

Myślę, że w tym przypadku nie ma znaczenia to, że zakochała się w kimś tylko to, że wcześniej przestała kochać Ciebie;

Jaki jest powód, że ona nie pracowała?

Bakus dnia maj 08 2020 22:41:12
Może znalazła takiego gościa jak Ty, który się w niej zakochał nie ważne co jej w głowie siedzi, bez znaczenia czy ma dzieci lub inny "bagaż". W sumie nie opisałeś trochę jak to się stało że była samotną matką z dwuletnim synem. Masz 34lata, 5lat małżeństwa czyli ślub był w wieku 29? 8 lat młodsza czyli miała 21lat z dwuletnim dzieckiem. Zaszła prawdopodobnie jeszcze w liceum. Dobrze kminie?
"Jak myślicie, ile to czasu może pociągnąć?"

Możliwe że potrwa 4-5lat, możliwe że potrwa tak długo dopóki on jej nie kopnie w przysłowiowy zad bo już lata jej nie pozwolą ponownie zmieniać partnera i wszystko porzucać, kto wie. Może za miesiąc wróci ze łzami w oczach błagać że popełniła błąd i to Ty byłeś jej prawdziwą miłością. Czytaj: kopnął ją w 4 litery bo mu się znudziła, nie było tak cukierkowo jak to sobie wyobrażała.
Ja bym się nad sobą zastanowił co sobie myślałeś te ~5lat temu. Historia nieco banalna i schematyczna. Żona zamknięta w mieszkaniu, nudy na pudy. Znalazła rozrywkę i odskocznie od sprzątania mieszkania i zajmowania się dziećmi.

blebleblee dnia maj 08 2020 22:54:36
nie ma takiej opcji - nikt nie zakochuje sie, wyprowadza w jeden dzien, tydzien, czy miesiac, tym bardziej kiedy jeszcze jest dwoje dzieci. czy ty taki zaslepiony, zapracowany, skupiony na sobie ze nie widziales nic co sie dzieje kiedy cie nie ma z nimi? bo ten przeskok to minimum kilka miesiecy

DonUK dnia maj 08 2020 23:21:11
Jaki jest powód, że ona nie pracowała? Powód taki, że jest tzw. full time mother, dopiero w tym roku ten młodszy idzie do szkoły i mogłaby podjąć jakąś prace.

W sumie nie opisałeś trochę jak to się stało że była samotną matką z dwuletnim synem. Wpadła w poprzednim związku jak była małolatą, rozeszli się bo był agresywny i w końcu poszedł siedzieć.
blebleblee w sumie może nie widziałem, codziennie mówiła, że kocha, wiedziałem że jej się nudzi. Po prostu zjawił sie ktoś kto powiedział, że ją kocha to poczuła motylki w brzuchu

blebleblee dnia maj 09 2020 00:36:15
nie ma relacji, on sie pojawia, ona zabiera dzieci on przyjmuje, to trwa, to jest budowane minimum kilka miesiecy, sytuacja prawna na dzisiaj dla ciebie, o ile pierwszego dziecka sadownie nie wyzwolono z tatusia, a ty go nie adoptowales nie zaplacisz na nie alimentow

obserwator dnia maj 09 2020 02:10:38
Full Time Mother i miała czas poznać Pana na tym matkowaniu? Pewnie internet i społecznościówki się kłaniają gdy bidulka się nudziła.,a ty w tym czasie w pracy? Bo jak już z niej wróciłeś to nic podejrzanego nie zauważyłeś raczej w jej zachowaniu co by była przylepiona do komputera czy telefonu? Kobieta nie odchodzi tak z dnia na dzień raczej pod wpływem chwili i to musiało się ciągnąć od jakiegoś czasu. Niczego nie zauważyłeś? Ty znasz ją lepiej od nas, wiesz jakim jest człowiekiem i jakie mogła mieć powody co do tego że postawiła taki krok będąc twoją żoną bo sam nie napisałeś nam nic o sobie i czy mogło być coś w tobie lub z tobą, że poszukała sobie innego obiektu westchnień. Jej też znamy i nie wiemy czy mogła by być perfidną, przebiegłą żabką co sobie przeskoczyć mogła z czasem jak już się upewniła na inny model może i fajniejszy pod wieloma dla niej względami.Chociaż kto tam wie jak to było faktycznie i mogła jej uderzyć sodowa do głowy i po jakimś tam czasie szarość codziennego dnia sprawi że nie będzie tak kolorowo jak to sobie w głowie umalowała z tym panem gdy pomieszkają tak razem jakiś czas. Chociaż to jest UK to tam wiecie inne życie nie to co w tej naszej szarej Polsce, daleko od rodziny, sąsiedzi nie patrzą, nie gadają za plecami. Ten pan jej nowy nie jest może jakiejś egzotycznej urody czasem jak to takich tam nie brak? Bo chyba nie inny Polak?

Komentarz doklejony:
Zycie na emigracji zabiło niejeden związek, małżeństwo te na miejscu jak i te na odległość. To jak z tą Polką co chciała odejść do boskiego Kurda fryzjera w UK, a w Polsce zginęła w rąk męża. Widocznie to było na podobnej zasadzie że co tam może zaoferować szary, zapracowany mąż, zero romantyzmu i motyli, unioslych chwil tylko tyranie na te rachunki, a tu pyk boski nieznajomy zainteresowany młoda i fajną Polką. Dzieci.. dzieci? Super... toć to benefity..hej, hello.. Good morning..

aster dnia maj 09 2020 06:53:10
Szybko były zaręczyny, ślub, ściągnąłem ją do siebie do Anglii.

Chyba za mało żeście się poznali przed ślubem, wielka miłość przesłoniła Ci oczy, tak jak jej teraz. Niekoniecznie rutyna mogła ją dobijać. Codzienny taki sam rytm dnia dla szczęśliwej kobiety, żony, matki nie ma znaczena wręcz jest jej sprzymierzeńcem w szczęściu. Gdyby zależało jej na małżeństwie nie szukałaby wrażeń gdzie indziej, więc przyjrzyj się bardziej co takiego było nie tak, że odeszła... jej niedojrzałość?
Nikogo nie zmusisz do miłości, masz wpływ wyłącznie na własne decyzje.
Jak na chwilę obecną wyglądają Wasze rozmowy, spotkania, jak Ty się wtedy zachowujesz a jak ona?

usunąłem dubel; poczciwy

DonUK dnia maj 09 2020 11:29:49
Widocznie stałem się dla niej nudnym typem, w którym się marnowała. Między nimi to jakby miłość od pierwszego wejrzenia, tylko nie sądzę, że to długo potrwa. Ogólnie to jest były znajomy mojego szwagra. Były, bo szwagier jest po mojej stronie (żony brat). Samotny koleżka był u nas na Wigilii i po prostu wpadli sobie w oko. Nie mieli ze sobą kontaktu do marca. W marcu załatwiał koszulki z logiem szkoły dla naszego dziecka, wtedy zaczął się ich kontakt. Po trzech dniach przyszedł i powiedział, że ją kocha, to poczuła motylki w brzuchu i nastepnego dnia też już mu pisała że go kocha. Trzy dni później powiedziała mi że musimy się rozstać a tydzień później odkryłem że to romans który trwa od tygodnia. Kazałem jej się wynosić do niego.

Jak na chwilę obecną wyglądają Wasze rozmowy, spotkania, jak Ty się wtedy zachowujesz a jak ona? Nie gadamy ze sobą, napisałem oświadczenie że będę płacił na swoje dziecko ustaloną kwotę, bedę wspierał dwoje dzieci w nauce finansowo i bedę ich zabierał do siebie minimum raz w tygodniu. To podpisaliśmy we dwoje i tak to leci na razie bez żadnych sądów.
Aha no ona mi chce zabrać ten dom. Mamy duży dom od miasta, wspólna umowa, ale to ja wszystko załatwiałem ona tylko podpisała. Ona się wyprowadziła, ja zostałem u siebie.

dirty dnia maj 09 2020 11:41:32
Czego oczekujesz, chcesz?
Czekasz ? Żyjesz nadzieją?
To forum, a i ogólnie życie widziało wiele zwrotów akcji - tylko pytanie czego Ty chcesz na dziś?

DonUK dnia maj 09 2020 11:49:23
Dirty to jest dobre pytanie. Chce żeby im się to rozwaliło jak najszybciej żeby w końcu pożałowała. Ona nie ma nawet wyrzutów sumienia. Prawie 2 miesiące codziennie płakałem ale ten najgorszy okres już minął. Teraz mam wielkie obrzydzenie do niej, chyba nie mógłbym już z nią być. Chociaż jakby przyszła zapłakana zaczęła żałować i przepraszać to nie wiem jak bym się zachował.

Strona 1 z 8 1 2 3 4 > >>
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Podobne zdrady
Reklama Zjawy i demony
www.parapsychologia.zjawa.com
Moja zdrada
Moja historia-pomóżcie zrozumieć.
moja historia
Najlepszy przyjaciel.. I moja dziewczyna
zmarnowalam 10 lat życia
Moja historia i moja wina/gabrys99/syrbag99
No to i moja historia
Moja historia
Moja smutna historia
to moja wina
moja historia
Moja historia
Moja smutna historia
12 lat wyciete z życia
Moja terapia.
Logowanie
Login lub e-mail

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktywne tematy !!!
moje piekło
Historia jakich wiele
Jestem w ciąży mąż m...
Czuję się zdradzony,...
Powrót po długiej ni...
Kolejny uszczęśliwio...
"Nie moge tego kontr...
Nie wie co myśleć
Mój mąż mnie zdradził
Zdradzona
Bardzo nieoczywista ...
zdradziła bez wyjaśnień
Pomoc i początek
Zdrada emocjonalna
Prośba o poradę
Moja zdrada
związek na odległość
Co ich łączy?
Romans z "kolega"
Zdrada - co robić?!
Proszę o opinię
Jak sobie z tym pora...
Zdrada po 7 latach z...
oszukany
Zdradziła i odeszła ...
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Dilka
13/11 21:50
Lord! Gdzie byłeś, jak Cię nie było? smiley

Archiwum
Reklamy
Masaż Bielsko-Biała
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info