Wyszukiwarka


Nawigacja
Strona Główna
Dodaj zdradę
Artykuły
Kontakt
CZAT (jest 0 zobacz kto)

Ekipa portalu
Test na wierność
Portal w pigułce


Wasze zdrady
Zdradzone przez męża
Zdradzeni przez żony
Zdradzone przez chłopaków
Zdradzeni przez dziewczyny
Zdradzeni w innych związkach
Zdradziłem - zdradziłam
mama/tata zdradza

Pomocne instytucje
Detektywi
Prawnicy
Psycholodzy
Poradnie rodzinne
Dodaj instytucję

Wzory dokumentów
Porady prawne

Zbanowani użytkownicy
Polityka cookies
Postrzeleni kulkami
Użytkowników Online
Gości Online: 54
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 13,463
Najnowszy Użytkownik: Lucamirinda
Ostatnie Artykuły
Potęga przebaczenia
Jak rozwiązać proble...
Dziecko ofiara małże...
Życie po zdradzie
Ból emocjonalny R...
Reklamy...
SMsy i Kawki mojego z koleżanką z pracy gdy byłam w ciąży
Zdradzona przez mężaMam 30 lat, w grudniu minęło 10 lat razem a 3,5 roku po ślubie. W grudniu też urodziłam nasze pierwsze dziecko. W listopadzie znalazłam korespondencję męża z koleżanką z pracy na messengerze, że przestaje się z nią pisać bo kaczuszki się ruszają i przytoczył świński żart o bokserkach w kaczuszki. Mąż wcześniej zapewniał, że jest tak zapracowany, że nie ma czasu by się z kimś innym spotykać (podejrzewałam coś bo się oddalił ode mnie). Wydało się, że spotkał się z nią 3 razy na kawę w tym 2 razy w biurowcu (korpo). Raz spotkali się na mieście po jego zajęciach na uczelni. Mówił, że to nic takiego ale drążyłam temat bo w jego telefonie jej numer wyświetlał się jako bardziej popularny niż mój (aplikacja układa numery wg najczęściej wybieranych). Uwierzyłam, że kontaktował się z nią w sprawach zawodowych. Powtarzał, że przecież mnie nie zdradził... że, po to to zakończył by do niczego nie doszło. Uspokoiło to mnie na 1,5 miesiąca gdy przyszedł kolejny wysoki rachunek telefoniczny. Pobrałam Fakturę z konta klienta i przeżyłam szok. Rachunek pobrany z konta jak się okazuje zawiera również biling. Sprawdziłam kolejne miesiące wstecz - okazało się, że pisał z nią od marca i miesięcznie do niej wysyłał 100-150 smsów. Wiele z nich w godzinach nocnych i wieczornych - czyli poza godzinami pracy. Korzystał również z mesenegera. Nie ma śladu po tej korespondencji oprócz tej jednej wiadomości, którą znalazłam. Za to ma podwójne hasło na telefon (tłumaczył się tym, że po awansie ma prywatne numery do ważnych osób w korporacji i musi chronić dane). Cyklicznie zmienia dane do poczty itp. Zadbałam o to by ta kobieta dowiedziała się, że ja wiem o nich. Od razu ona zerwała kontakt z moim mężem.

Zarządałam od męża pełnej transparentności (pod warunkiem, że chce mi ją dać - w przeszłości mąż mi zarzucał, że go zmusiłam do różnych rzeczy stąd ten dziwny warunek) oraz korespondencji (chcę kopię wiadomości od tej kobiety lub przynajmniej zobaczyć jego starania, że mu faktycznie zależy by mi udowodnić, ze nic ich nie łączyło). Mąż się nie zgodził - powiedział, że mam sobie wyobrazić najgorsze i założyć, że tak było.

Chciałam też by mi udowodnił, że nadal mnie kocha... to dłuższa historia ale podczas kłótni mówił mi: że, go zmusiłam do zakupu mieszkania, następnie oświadczyn i małżeństwa (po 5 latach i braku deklaracji chciałam odejść pomimo silnej miłości do niego by dać sobie szansę na ułożenie życia z kimś innym), innego razu wymknęło mu się, że chciał się ożenić ze swoją byłą (więc dodałam dwa do dwóch i nie potrafię o tym zapomnieć, że nie byłam dla niego na tyle ważna by warto było ze mną spędzić resztę życia). Potem powiedział, że nic dla niego nie znaczę, że chciał dziecko ale z kimś innym (o dziecko staraliśmy się wiele lat). Dowiedziałam się też, że myślał o rozwodzie i planował do tego czasu być dla mnie miły by miał święty spokój. Wszystko to powiedział w złości i potem żałował tego ale mnie to cały czas dręczy. Po porodzie miałam silną depresję i myśli samobójcze. Teraz jest trochę lepiej ale nadal nie wiem jakie uczucia tak naprawdę żywi do mnie mój mąż. Boję się, że został ze mną tylko ze względu na dziecko. Nie wybaczyłabym sobie wtedy tego i sama odeszła. Na razie córka jest za mała byśmy mogli się rozwieźć (podobno można po pół roku od ustania pożycia, narodziny dziecka uznaje się za pożycie). Więc, cały czas czekam na "sądny dzień".

On teraz jest bardziej zainteresowany życiem rodzinnym niż kiedyś - zrobi czasem obiad, posprząta, pomaga w firmie (jego firma, którą prowadzę), kupi przekąski i obejrzymy sobie razem film, chodzimy na wspólne spacery. Mówi mi, że przecież się stara... Tylko, że tak samo zachowywał się wtedy gdy byłam w ciąży i spotykał się z nią... Mówię mu, że bycie miłym na codzień to za mało by naprawić nasze relacje tym bardziej, że wcześniej planował taką przyjąć strategię na czas przygotowania do rozwodu. Skoro zakwestionował najważniejsze wydażenia w naszym wspólnym życiu to oczekuję czegoś przełomowego co da mi nadzieję, że faktycznie mnie kocha. Czy naprawdę oczekuję od niego zbyt wiele?
Komentarze
dirty dnia marzec 28 2019 11:54:24
Twój wpis podzieliłbym na dwie części.
Pierwsza dotyczy uczuć osoby emocjonalnie może fizycznie zdradzonej i tu na pewno jest wiele do szukania i analizowania. Jednak chwilowo nie skupie się na pierwszej części bo wydaje mi się ze jest wyłącznie skutkiem - tego co opisujesz w częściej drugiej.
Co uderza tak na wstępie, forma próba jakiegoś zniewolenia z Twojej strony w stosunku do męża. Manipulacje jakie stosujesz są dość oczywiste: zacząłbym od tej z rozstaniem jak nie będzie ślubu bo to najgrubszy kaliber.
Jak myślisz dlaczego manipulujesz i wymuszasz ? Z czego to wynika?

Dziś romans przezywany w tym duchu- wykorzystany jako oręż do czego doprowadzi Was? Czy na pewno do tego co chcesz?

nani dnia marzec 28 2019 14:19:15
Nie postawiłam mu ultimatum... po prostu coraz częściej się pojawiał temat rodziny, przyszłości... (zawodowo też byłam wtedy związana z branżą ślubną) Może faktycznie za bardzo chciałam... To nie tak, że go wpuściłam w maliny - wiedział o tym już od drugiego spotkania, że chcę [kiedyś] ślubu (nie powiedziałam tego, przez przypadek przeczytał moje prywatne zapiski). Wiedział też że, nie chcę by ktoś był ze mną tylko z przywiązania albo wygodnictwa albo dlatego, że mają ze sobą wspólne dziecko/dzieci oraz, że wyznaję zasadę 5 lat.

Komentarz doklejony:
Te obwinianie w czasie kłótni czasem było bardzo absurdalne np. w kwestii mieszkania to zarzucił mi, że kupiliśmy mieszkanie na parterze. On całe życie mieszkał na parterze i chciał mieszkanie na piętrze! [powodem kupna mieszkania była chęć zarobienia w przyszłości na jego sprzedaży, kierowaliśmy się czysto biznesowymi kryteriami]. Chciał mieć też ze mną dziecko - to nie był chwilowy kaprys bo staraliśmy się od lat. Po kłótni mówił mi, że powiedział to by "wygrać" kłótnię a wiedział jak bardzo ważne są dla mnie te kwestie - że, celowo chciał mnie zranić. Mimo tego, że pewne kwestie mogły być wyolbrzymione przez mojego męża czuję się odpowiedzialna za to co się stało. Teraz mam wrażenie, że mieszkam z dr Jekillem i Mr Hydem - jeden mnie kocha, drugi nienawidzi... Gdy słowo, czyny wzajemnie sobie przeczą, jak odkryć prawdę w tym szaleństwie? Pogubiłam się i bez sensu żądam by mi dostarczył dowodów. Masz rację dam sobie spokój, postawą roszczeniową nic nie zmienię. Czas wreszcie dojrzeć do decyzji o odejściu.

amor dnia marzec 28 2019 14:44:30
Te obwinianie w czasie kłótni czasem było bardzo absurdalne np. w kwestii mieszkania to zarzucił mi, że kupiliśmy mieszkanie na parterze. On całe życie mieszkał na parterze i chciał mieszkanie na piętrze! [powodem kupna mieszkania była chęć zarobienia w przyszłości na jego sprzedaży, kierowaliśmy się czysto biznesowymi kryteriami]

popatrz Nani, ktoś Ci bliski, w sumie najbliższa osoba, mówi Ci o swoich potrzebach i marzeniach, a Ty stawiasz je w kategoriach absurdalnych zachowań;
jak ta osoba ma się czuć? jakie jej reakcje, odczucia i emocje rodzi takie Twoje zachowanie?
jakby nie patrzeć stawiasz w takim momencie sprawę na zasadzie: kwestie finansowe ważniejsze są niż Twoje potrzeby i marzenia;
Wy kierowaliście się czysto biznesowymi kryteriami?
nie ma wrażenia, że nie słyszysz tego co mówi do Ciebie druga osoba?

jeśli on tak samo nie słyszy Ciebie, to jak macie się zrozumieć?

Komentarz doklejony:
*nie masz wrażenia, że nie słyszysz tego co mówi do Ciebie druga osoba?

nani dnia marzec 28 2019 15:33:41
Tak, dokładnie to był tylko biznes. Oboje zajmujemy się biznesem. Zakup mieszkania miał na celu ochronę kapitału i zarobienie dodatkowych pieniędzy. Ono nigdy nie miało być "nasze" - było tymczasowe. Równie dobrze mogliśmy mieć lokatę, akcje itp. ale mieszkanie wydało Nam się najlepszą inwestycją. To była Nasza wspólna inwestycja. Mąż nawet nie chciał oglądać tego mieszkania - widział plan, zdjęcia i pojechaliśmy podpisać umowę przedwstępną. To deweloper chciał by mąż zobaczył mieszkanie przed jego kupnem. Miało iść na sprzedaż przy pierwszej lepszej okazji, dlatego w kryteriach nie były ujęte nasze preferencje - ani moje ani jego - tylko cechy, które w przyszłości pozwolą to mieszkanie dobrze sprzedać. To właśnie za pieniądze ze sprzedaży mieliśmy dopiero spełnić Nasze marzenia i taki był Nasz wspólny plan. Dlatego potem dziwne wydają się słowa partnera, że to moja wina... W tym roku moglibyśmy zacząć realizować nareszcie Nasze plany - kupić to co Nam się zamarzy tylko... już nie ma Nas.

amor dnia marzec 28 2019 16:21:57
Nasz wspólny plan. Dlatego potem dziwne wydają się słowa partnera, że to moja wina...

z tego co mówisz wygląda na to, że Twój partner szuka wymówek i nie bierze odpowiedzialności za swoje decyzje, a na dodatek obarcza innych, za własne niewsłuchanie się w samego siebie, w tym wypadku Ciebie;

Czy naprawdę oczekuję od niego zbyt wiele?

nie, nie oczekujesz zbyt wiele;
po prostu potrzebujesz poczuć, że Cię kocha i że Ty jeszcze go kochasz;

on potrafi odróżnić taką autentyczną bliskość z drugim człowiekiem, od bliskości i obecności takiej fizycznej?

podczas kłótni mówił mi: że, go zmusiłam do zakupu mieszkania, następnie oświadczyn i małżeństwa (po 5 latach i braku deklaracji chciałam odejść pomimo silnej miłości do niego by dać sobie szansę na ułożenie życia z kimś innym), innego razu wymknęło mu się, że chciał się ożenić ze swoją byłą (więc dodałam dwa do dwóch i nie potrafię o tym zapomnieć, że nie byłam dla niego na tyle ważna by warto było ze mną spędzić resztę życia).

jeśli on ma taki głęboki problem ze wsłuchaniem się w samego siebie, czy jasnym komunikowaniem swoich potrzeb nawet przed samym sobą (bo skądś ta zmienność w nim wynika), to raczej niemożliwe, aby potrafił wsłuchać się w Ciebie i zaspokoić potrzebę, którą obecnie po tych wszystkich jazdach w sobie posiadasz;

zastanawialiście się nad podjęciem terapii dla par u psychologa?

dirty dnia marzec 29 2019 08:01:40
Masz rację dam sobie spokój, postawą roszczeniową nic nie zmienię. Czas wreszcie dojrzeć do decyzji o odejściu.

Ja nic nie piszę o rozstaniu...? Ciekawy manewr zmontowało nam Twoje ego... spróbuj ponownie naprawdę pochylić się nad pytaniami, które Ci zadałem... w odpowiedziach znajdziesz wskazówki, które pozwolą zrozumieć mechanizm nowotworu, który toczy Wasz związek... jednak gdy pytania są niezbyt wygodne i wymagają szukania w sobie, właśnie nasze ego biegnie nam z pomocą i robi taki teatralny manewr: jedni nazwą zachowaniem dziecka z piaskownicy - idę sobie; drudzy zwyczajnie taką małą scenę jestem biedna.

Nani - zanim albo i w trakcie, gdy Cię tu troszku dusimy napiszę w dwóch słowach po co byś się nie czuła zagrożona. Każdy z nas popełnia błędy w związku i w mechanizmach jakimi automatycznie, czasem jednak również świadomie się kierujemy. Zdrada to najczęściej skutek błędów w systemie małżeństwa, a system małżeństwa to przecież system dwóch osób. Większość z nas szuka tych błędów by je skorygować i wspieramy się w tym, różnymi metodami: czasem nawet złośliwą prowokacją.... więc nic się nie bój... chodzi trochę by ruszyć Twoje ego do szukania błędów w systemie, a niektóre obnażają się w Twoich wpisach i są dość jaskrawe... także szukaj... pracuj... cel ... szczęśliwa Ty czy w tym związku czy innym... to wbrew pozorom sprawa drugoplanowa...

Wracam do pytań jakie Ci zadałem w pierwszym moim wpisie. Postaraj się odpowiedzieć nie koniecznie tak jak wskazuje chęć myślenia o sobie wyłącznie dobrze, wejdź trochę głębiej co czai się trochę pod warstwą wierzchnią... zazwyczaj się tego boimy....

ak myślisz dlaczego manipulujesz i wymuszasz ? Z czego to wynika?

Dziś romans przezywany w tym duchu- wykorzystany jako oręż do czego Was doprowadzi? Czy na pewno do tego co chcesz?


Co do kwestii nie ma Was - może nigdy nie było w sensie komunikacji. Terapia o której piszę amor - w tym wypadku naprawdę wydaje się mocno wskazana.

nani dnia marzec 29 2019 13:27:29
amor - terapii on nie chce, proponowałam. Sama za jakiś czas podejmę własną bo mnie to już przerosło. Byłam już na konsultacjach ale muszę poczekać z tym chwilę. Dirty - tak wiem, że nie pisałeś o rozstaniu to jest moja własna inicjatywa. Chyba już podjęłam tą decyzję dawno temu tylko nie potrafiłam się przed sobą przyznać. Mimo wszystko jeszcze raz przeanalizuję: to co napisaliście oraz relacje między Nami na przestrzeni lat. W kwestii "duszenia" - nie obrażam się, nie boję - wiem, że mam problemy emocjonalne.

dirty dnia marzec 29 2019 17:47:21
To myśl 😉 ta praca choć czasem ciężka daje fajne efekty ... choć czasem okazuje się ze mamy wiele sami w sobie do poprawienia.

On nie chce terapii bo?
A czego chce on?

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Podobne zdrady
Reklama Zjawy i demony
www.parapsychologia.zjawa.com
Prośba o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej
Zdrada w rodzinie - anonimowy wywiad do pracy magisterskiej
Kolezanka z pracy smsy w tajemnicy
Podwójne życie mojego faceta
Zdrada w pracy
Sekrety mojego męża
Historia mojego małżeństwa
Smsy czy to zdrada?
Koleżanka
Zdrada męża z koleżanką z pracy
Kolega z pracy. Bratnia dusza
Tajemnicza koleżanka męża
kolega z pracy
Koleżanka ? /Asiek /
Smsy. Nie wiem co o tym myśeć /mondayx/
Logowanie
Login lub e-mail

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktywne tematy !!!
Zona pod przykrywką
Nie daje rady - c.d.
Czy zdradza?
"Nie moge tego kontr...
42 lata razem, kogoś...
Wypalam się...
czy to już tylko zdrada
COVID-SZCZEPIONKI-G5...
dom, dziecko, kredyt...
Zdrada na masaz erot...
Przyjaciel Narzeczonej
Nie wiem już co robić
Mąż zdradza mnie z i...
Zdrada na poligonie?
Czy to może być zdrada?
Zdrada zony
Totalne zniszczenie ...
Zdrada 2
Czy zemsta i zniszcz...
Banalna historia
Prawie mija rok
Romans biurowy-krótk...
Jeszcze nic się nie ...
moja historia
Moja historia-pomóżc...
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

zgredek
19/06 00:01
A co u poile? wszyscy zapomnieli o chyba najdłuższym wątku na forum

Archiwum
Reklamy
Ujędrnianie pośladków
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info