Wyszukiwarka


Nawigacja
Strona Główna
Dodaj zdradę
Artykuły
Kontakt
CZAT (jest 0 zobacz kto)

Ekipa portalu
Test na wierność
Portal w pigułce


Wasze zdrady
Zdradzone przez męża
Zdradzeni przez żony
Zdradzone przez chłopaków
Zdradzeni przez dziewczyny
Zdradzeni w innych związkach
Zdradziłem - zdradziłam
mama/tata zdradza

Pomocne instytucje
Detektywi
Prawnicy
Psycholodzy
Poradnie rodzinne
Dodaj instytucję

Wzory dokumentów
Porady prawne

Zbanowani użytkownicy
Polityka cookies
Postrzeleni kulkami
Użytkowników Online
Gości Online: 53
Użytkownicy Online: aster, obserwator

Zarejestrowanch Uzytkowników: 13,496
Najnowszy Użytkownik: YellowBird
Ostatnie Artykuły
Potęga przebaczenia
Jak rozwiązać proble...
Dziecko ofiara małże...
Życie po zdradzie
Ból emocjonalny R...
Reklamy...
Jak przetrwać?
Zdradzona przez mężaSama nie wiem od czego zacząć. Niby tak wiele chce się powiedzieć a się nie da.

6 miesięcy temu przypadkowo odkryłam zdrade męża. Odebrałam jego telefon i po skończonej rozmowie wyskoczyło okno z nieskasowanymi smsami. Nie będę pisać co czułam bo tutaj każdy to przeszedł i wie jaki to był ból.

Nasze małżeństwo przechodziło kryzys oddaliśmy się od siebie a związane to było z wyjazdami męża do pracy. Wracał tylko na weekendy i to nie wszystkie. A kiedy wracał oczekiwał że w domu będzie miło i przyjemnie. Jednak tu były problemy z nastoletnim synem które ciągle się powiekszały. A ja zostałam z tym sama. Kiedy on wracał liczyłam na wsparcie i pomoc z jego strony. Niestety nie doczekalam się. On zaczął pisać z byłą sekretarka z firmy w której pracował. Młodsza ode mnie o 10 lat miła ładna i bez problemów.

Na początku wyparł się romansu twierdził że to były tylko rozmowy. Jednak po dwóch tygodniach kolejny cios. Okazało się że ona jest w ciazy.
Kłótnie rozpacz wyprowadzka męża. Zgoda na moje warunki zerwania kontaktu powrót do domu kłótnie wyrzuty. On się stara ja nie mogę przestać o tym wszystkim myśleć.
Ona straciła tą ciążę i nie będę ukrywać że mnie to ucieszyło.

I tak już kolejny miesiąc udawania z mojej strony. Nie wiem jak postępować. Jak spróbować to naprawić. Wiem że chce dać szansę ale nie daje rady. O tym co nam zrobił myślę non stop. Wiem że go kocham ale czy na tyle żeby żyć że świadomością że mnie nie chciał że wolał się starać dla innej. Boli świadomość że nie jestem tamtą i nigdy nie będzie mu ze mną tak jak z nią. Nie wierzę w nic co mówi. W jego zapewnienia.
Wiem tylko że mnie zniszczył i teraz powoli buduje siebie na nowo. Jednak już zawsze będzie coś nie tak. Poradzcie jak przetrwać. Jak wam udało się wrzucić z głowy ciągłe pytania domysły.
Komentarze
Strona 1 z 7 1 2 3 4 > >>
Deleted_User dnia sierpień 25 2017 16:46:39
Mazuta
Boli świadomość że nie jestem tamtą i nigdy nie będzie mu ze mną tak jak z nią.

A po co porównujesz się z tamtą?

Deleted_User dnia sierpień 25 2017 18:50:05
Czas leczy każde rany, stare ale mądre przysłowie i chyba jedyne, które można zastosować po zdradzie. Postanowiłaś wybaczyć, a to oznacza, że wzięłaś na siebie większość ciężaru jaki zdrada przynosi związkowi. Jednak postawa Twojego męża jest też bardzo istotna; jego codzienne staranie o Ciebie, abyś z czasem zrozumiała, że to wcale nie tamta kobieta była dla niego najważniejsza, choć zburzyła Twój spokojny świat i poczucie własnej wartości. Otrząsnął się chłop i zawrócił do Ciebie. Może już nigdy nie popełni podobnego błędu i dostał nauczkę, nie wiem... Ty znasz swojego męża i wiesz na co możesz liczyć. Na dzień dzisiejszy masz prawo mieć te wszystkie emocje które Tobą targają, nie jesteś z żelaza. Może terapia by pomogła? Nie tylko dla Ciebie, ale dla Was obojga.
Do tego musisz wiedzieć, że mimo dobrych chęci nie wszystkim małżeństwom udaje się przetrwać po zdradzie. Wiele takich historii jest tutaj opisanych, poczytaj sobie. Czasami gorycz i urażona duma zdradzonego kończy to, co zdrada niewiernego rozpoczęła.
Oboje musicie bardzo się starać i bardzo chcieć być z sobą. No i oczywiście trzeba czasu, by wszystko wróciło na swoje miejsce. :-)

jagodalesna dnia sierpień 25 2017 19:53:27
Pierwszy krok to zaakceptować to co się stało. Teraz dla Ciebie brzmi to na pewno absurdalnie, ale ja bym od tego zaczęła. Na przeszłość wpływu nie masz, na decyzję męża również. Na jakiej podstawie zdecydowałaś się wybaczyć? Jeśli nie masz konkretnych powodów w zachowaniu męża to szybkie przebaczenie nie rozwiąże sprawy, a wręcz może zaszkodzić.

Yorik dnia sierpień 25 2017 21:29:56
Boli świadomość że nie jestem tamtą i nigdy nie będzie mu ze mną tak jak z nią.

Serio ?
Chciała byś być tą drugą, żeby żonaty facet Cię w końcu zapłodnił, potem w ciąży porzucił/zdradził, a na koniec z tego wszystkiego byś poroniła lub usunęła ciążę ?

I tak już kolejny miesiąc udawania z mojej strony. Nie wiem jak postępować. Jak spróbować to naprawić.

A co dokładnie udajesz ?
Jaki jest powód, że chcesz to naprawiać ? Co dokładnie popsułaś?
Przecież teraz to zupełnie nie Twój problem. Niech on to naprawia, Ty ewentualnie możesz tylko mu na to pozwolić, jeśli ucieczka od problemów, zostawienie Cię, gdy najbardziej tego potrzebowałaś i zrobienie dzieciaka innej to dla Ciebie nic takiego.
Będziesz szczęśliwa z facetem, który tylko dokłada problemy zamiast je rozwiązywać? Chcesz sprawdzić czy jak będzie następny większy problem, będzie następne nieślubne dziecko?
Nie wiesz jak postępować? Wyłącznie tak, żeby Ci było dobrze a liczyć możesz tylko na siebie. Byłaś w związku i wciąż chcesz być tylko w swoich wyobrażeniach. Może byś się w końcu obudziła?

Deleted_User dnia sierpień 25 2017 23:14:26
Mazuta - jesteś w trudnej sytuacji, ale nie bez wyjścia. Choć wyjście, które może okazać się najlepszym w długiej perspektywie czasu nie musi być tym, którego byś chciała i nad którym chcesz teraz pracować. Bo tego co się stało żadnymi siłami nie jesteście w stanie odkręcić i na zawsze w Was zostanie. Zostanie w Tobie. Spójrz co z Tobą zrobiło - z miłości stawiasz się na miejscu kochanki, jej zazdrościsz i depczesz swoje poczucie wartości. A powinnaś teraz je wzmacniać. Wzmacniać poprzez zdystansowanie się, poświęcenie czasu sobie, swoim potrzebom pobycia samej ze sobą, żeby na spokojnie i bez pośpiechu zastanowić się nad całą sytuacją, nad swoimi emocjami , uczuciami. Do niczego nie powinno Ci się teraz spieszyć i nie chodzi o żadną grę na zwłokę. Tych spraw i tak nie przyspieszysz w sobie (no to forum pomoże zdecydowanie je usystematyzować do pewnego stopnia, wskaże możliwe rozwiązania itp.). Czas który masz przed sobą powinien być przeznaczony w głównej mierze na wsłuchanie się w siebie, swój wewnętrzny głos - może nawet na odnalezieniu tego wewnętrznego głosu, który gdzieś przez lata został odsunięty na boczny tor bo obowiązki, bo dziecko, bo kompromisy, bo tak wypada. Teraz nastał też dla Ciebie z konieczności czas prawdy o sobie samej: czego tak naprawdę chcesz? Czego tak naprawdę potrzebujesz? Od "życia", od "męża", od Syna, od rodziny, od znajomych itp. Spróbuj zdać sobie sprawę, że to też szansa dla Ciebie na odkrycie siebie na nowo - wiem jak to niedorzecznie może zabrzmieć w obliczu dramatu jakim jest zdrada - bo z pewnością wielu rzeczy o sobie samej się dowiesz i to z własnej obserwacji. To może być bezcenne i wzmocnić Ciebie w budowaniu o którym piszesz. Ty masz szansę wyjść z tego chaosu silniejsza, z większą świadomością siebie samej i swoich potrzeb - Twój mąż raczej zostanie na takim poziomie jakim jest, niezależnie czy jego zachowanie jest szczere czy nie. Pod tym względem jesteś na wygranej pozycji choć okupione wielkim cierpieniem.

Jeśli będziesz miała słabszą chwilę, wątpliwości - wejdź na czata - tam również otrzymasz wsparcie, rady i zrozumienie, o które tak trudno w realnym świecie.

Trzymaj się

Deleted_User dnia sierpień 25 2017 23:23:14
Masz bardzo podobną sytuację do mnie, takze u mnie zdrada była 6 miesiecy temu i nadal jestem z mężem który caly czas sie stara na maksa. MAzuta to oznacza ze oni nas kochaja, ja takze mialam przed zdrada duzo wczesniej juz kryzys w malzenstwie a te małpy to wykorzystały, niech spadaja te małpy na drzewo a ty pamietaj to ty jestes ta którą wybrał.ty jestes najwazniejsza, a tamta jest nic nie warta bo to nie religijne wpierdalac sie komus do zycia. u mnie jest dobrze ale te momenty w mojej glowie powracaja wiec wiem co czujesz i uwierz z tym da sie wywalczyc! powodzenia,

Deleted_User dnia sierpień 26 2017 00:09:48
Kamikami
a te małpy to wykorzystały, niech spadaja te małpy na drzewo

Jakie małpy? co wykorzystały? kryzys w małżeństwie? a co oni to na czole mają wypisane? na litość biorą bo żona w domu mordę drze,chcieli zdradzić i zdradzili w odpowiedzi usłyszysz "nie wiem dlaczego,tak wyszło" naiwności słodka naiwność smiley przyjdzie dzień przebudzenia...

Hestia dnia sierpień 26 2017 00:19:25
Kamikami-Większych głupot jak ty piszesz dawno nie słyszałam.

"to oznacza ze oni nas kochaja, ja takze mialam przed zdrada duzo wczesniej juz kryzys w malzenstwie a te małpy to wykorzystały, niech spadaja te małpy na drzewo a ty pamietaj to ty jestes ta którą wybrał"

No jasne tak bardzo was kochają,że musieli się puszczać z innymi w kryzysie zamiast rozmawiać i rozwiązywać problemy w związku.

A małpy to wykorzystały?smiley -to małpy w klatki pozamykać tym bardziej,że wszędzie ich pełno nadal na wolności.

Naprawdę uważasz,że dostąpiłaś tak wielkiego zaszczytu,że zostałaś wybrana przez męża? do zdrady,upokorzenia,do wieloletnich ran?skutków nie umiejętności panowania nad przyrodzeniem?
Naprawdę czujesz się wyróżniona? Zostałaś brutalnie oszukana,zdradzona i to był zwykły gwałt bez Twojej zgody na Twoją ufność,wiarę nie tylko w niego ale resztę ludzi.To był gwałt na Twoje poczucie wartości na postrzeganiu się jako kobiety i Ty to wszystko uznajesz za wyróżnienie?
Moim zdaniem to zwyczajna desperacja by rywalka go nie dostała za wszelką cenę.
Skutki swojego obecnego szczęścia pociągną się za Tobą jeszcze długi czas.
Jeśli owi wasi panowie odczuwają waszą euforię,szczęście i wygraną to biada wam.
Same prosicie się o kolejne razy.
Idąc takim tokiem myślenia wychodzi na to,że mąż mnie zdradził,następnie wrócił struchlały,stara się na maxa a to wszystko oznacza KOCHA MNIE.
Albo ja mam inną wizję miłości albo przespałam jakieś kilkanaście wieków.

Yorik dnia sierpień 26 2017 04:21:31
Hahahahaha smiley
Jak widać FACET to kochający deficytowy towar luksusowy i małpy go sobie wyszarpują nawzajem smileysmiley
Wystarczy chwila nieuwagi w kryzysie i uprowadzenie gotowe smileysmiley
To oburzające, że na tych zaklepanych też polują i odbierają ich sobie nawzajemsmiley

Kamikami,
ty pamietaj to ty jestes ta którą wybrał.ty jestes najwazniejsza, a tamta jest nic nie warta bo to nie religijne wpierdalac sie komus do zycia.

I jeszcze pewnie tamta niereligijnie bez burki chodzi emanując swą seksualnością bezwstydnica jedna smiley

murka dnia sierpień 26 2017 07:41:55
No nie każdy aktor dostaje Oskara, tak? To jak można sobie poaktorzyć, stworzyć swoją wersję Lux dla wdzięcznej publiczności, która przecież nas nie widzi w poszarzałych gaciach i nie słyszy jak puszczamy bąki to gramy i patrzymy jak nam biją brawo. I tutaj mamy właśnie podział na małpy i resztę świata. Małpy nie wiedzą że są w kinie smiley

Komentarz doklejony:
Offtop: Yorik na grzyby idziesz? Czy kończysz piątek smiley sorry nie mogłam się powstrzymać smiley

Strona 1 z 7 1 2 3 4 > >>
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Podobne zdrady
Reklama Zjawy i demony
www.parapsychologia.zjawa.com
próbuję przetrwać
Jak przetrwać kolejny dzień?
Aaaaaaby przetrwać...
Logowanie
Login lub e-mail

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktywne tematy !!!
Boli...bardzo
Zdrada z rehabilitan...
Anonse erotyczne
zdradziła, nie wyjaś...
Moja historia-pomóżc...
Zdrada emocjonalna z ex
"Nie moge tego kontr...
Flashbacki
Zona pod przykrywką
Świat mi sie zawalił
Zdradzony po 20latach
Odeszłam po raz drug...
Zdrada psychiczna
Nie daje rady - c.d.
Co robić?
17 lat razem i 3 lat...
COVID-SZCZEPIONKI-G5...
Zdrada zony
Czy zdradza?
42 lata razem, kogoś...
Wypalam się...
czy to już tylko zdrada
dom, dziecko, kredyt...
Zdrada na masaz erot...
Przyjaciel Narzeczonej
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

zgredek
19/06 00:01
A co u poile? wszyscy zapomnieli o chyba najdłuższym wątku na forum

Archiwum
Reklamy
Masaż kręgosłupa
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info