Wyszukiwarka


Nawigacja
Strona Główna
Dodaj zdradę
Artykuły
Kontakt
CZAT (jest 0 zobacz kto)

Ekipa portalu
Test na wierność
Portal w pigułce


Wasze zdrady
Zdradzone przez męża
Zdradzeni przez żony
Zdradzone przez chłopaków
Zdradzeni przez dziewczyny
Zdradzeni w innych związkach
Zdradziłem - zdradziłam
mama/tata zdradza

Pomocne instytucje
Detektywi
Prawnicy
Psycholodzy
Poradnie rodzinne
Dodaj instytucję

Wzory dokumentów
Porady prawne

Zbanowani użytkownicy
Polityka cookies
Postrzeleni kulkami
Użytkowników Online
Gości Online: 46
Użytkownicy Online: Yorik

Zarejestrowanch Uzytkowników: 13,553
Najnowszy Użytkownik: Baynei
Ostatnie Artykuły
Potęga przebaczenia
Jak rozwiązać proble...
Dziecko ofiara małże...
Życie po zdradzie
Ból emocjonalny R...
Reklamy...
Załamanie.
Zdradzony przez żonęMyślałem, że sobie poradzę.
Dowiedziałem się o zdradzie żony miesiąc temu.
W tym roku będziemy mieli 20 rocznicę naszego ślubu. Nigdy bym nie przypuszczał, że mnie zdradzi. Już szybciej spodziewałbym się po sobie czegoś takiego. Ale nigdy bym nie wymyślił, że jest do tego zdolna ona. Dlatego szok jest większy.
Dwa tygodnie temu przeprowadziliśmy rozmowę, że dowiedziałem się. Nie zaprzeczyła, dowody były zbyt silne. W wyniku rozmowy ustaliliśmy, że skończy z nim. Że nie zniszczymy naszego związku. Że dalej będziemy razem.
Ta rozmowa była bardzo trudna i ciężko nazwać to szczerą, rozwiązującą wszystkie aspekty sprawy rozmową. Powinniśmy jeszcze więcej razy na ten temat pogadać ale nie potrafimy.
Mimo udawanej pozytywnej atmosfery widać, że jest fatalnie.
Nie wiem czy uda się nam uratować związek.
Nie wiem jak dalej postępować.
Gdzie i jak szukać pomocy.
Komentarze
Strona 1 z 3 1 2 3 >
Gość: DEMI dnia styczeń 28 2013 02:23:45
DEPRESJA PISZ CO DALEJ CHCIAŁAM PORADY ALE DZIEKI TWOJEJ HISTORI NIE MAM PYTAN WIEM CO ROBIC ZNALAZLES MILOSC

depresja dnia styczeń 30 2013 23:44:59
Jest fatalnie.
Mimo starań nie pozbierałem się. Może wygląda, że ze mną wszystko w porządku, ale to tylko pozory. Kiedyś byłem pewny siebie, teraz zupełnie odwrotnie. Przed zdradą (tak przynajmniej w mojej ocenie) byłem niezły w łóżku. No może nie jakiś demon seksu ale nieźle. Teraz totalnie mnie rozwaliło. Normalnie nie mogę. Odizolowałem się od znajomych i rodziny, zamknąłem się w swoim nowym świecie smutku. Nic mnie nie cieszy. Nic mi się nie chce. To wszystko jest bez sensu.

Deleted_User dnia styczeń 31 2013 10:07:23
Hey. Przeczytaj swój watek jeszcze raz, swoje wpisy i sugestie interlokutorów. Może dostrzeżesz, ze jesteś w zupełnie innym miejscu niż w tamtym czasie gdy zaczynałeś pisać. Na zdradę nie ma lekarstwa, nie ma rozwiązań, gotowych recept, IMPOV nie da się wrzucić wszystkich w wspólny kanon rozwiązań, no i w końcu nie każdy nadaje się do wybaczenia, (cokolwiek ma to oznaczać). Może po prostu należy zacząć wszystko od początku zostawiając za sobą ten koszmar. 20 lat to kawał czasu. Nie zawrócisz czasu. Ktoś nie uszanował Twojego wkładu w związek, zrywając układ jakim jest małżeństwo, zakpił z Ciebie, wybierając drogę podstępu, oszustwa i zakłamania. Pora zakończyć nurzanie się w tym co sprawia ból i chyba nigdy nie przestanie.

depresja dnia sierpień 12 2013 11:12:05
Minął rok z kawałkiem od opisania tutaj mojej historii. Dziś nie jestem już tak roztrzęsiony jak wtedy. Jeszcze została jedna formalność, sprawa rozwodowa.
Życie jest bez sensu.

Fenix dnia sierpień 12 2013 11:20:54
Zycie ma sens ...
Trzeba tylko zrzucić zbędny balast
Czyli zakończyć rozwód
Potem iśc dalej
czy chodzisz do psychologa? smileysmileysmileysmiley

depresja dnia sierpień 12 2013 11:34:37
Nie bylem u psychologa ani u psychiatry.
Jakoś nie wierzę w możliwość ich pomocy.
Nie ciekawi mnie to, nic już mnie nie ciekawi.

Fenix dnia sierpień 12 2013 11:43:23
Posłuchaj
Naprawdę są jeszcze trudniejsze rozstania jak Twoje
Zamknięcie się w sobie nabijanie głowy dlaczego skąd i po co to się wydarzyło jest najgorszym wyjściem z mozliwych
jesteś dorosłym , zdrowym facetem , podejrzewam że troche przystojniejszym od diabla( a to wystarczy aby pokochac jak mawiała moja Św Pamięci Babcia )
Musisz znaleźć cel w zyciu
Tym celem powinienieś być Ty szczęsliwy ....

psycholog pomaga , oczywiście dobry psycholog
WIem sama jak bardzo może wyjasnic nasze rozterki , czasem nawet pomaga znaleźć odpowiedź na nurtujące nas pytania
Najważniejsze to nie poddawać się

Komentarz doklejony:
Wyslałam CI pw

Deleted_User dnia sierpień 12 2013 13:35:16
Depresja przeczytałam wszystko i powiem szczerze, że takiego babusa, jak ta Twoja żona, nie spotyka się zbyt często- to zwykła, wyrachowana kur....Dziś wszystko wydaje Ci się bez sensu, ale uwierz mi, za jakiś czas spojrzysz na tę kobietę z odpowiedniego dystansu i opatrzności będziesz dziękował za to, że pozbyłeś się tego czegoś ze swojego życia. Ta kobieta wyobraża sobie pewnie, że jest cudowna i ma się za kogoś lepszego, na inne kobiety patrzy pewnie z góry myśląc o nich, że są brzydkie, nieatrakcyjnie, że w porównaniu z nią one nie mają żadnych szans. strasznie pusta osoba, że też wcześniej nie poznałeś się na niej i ożeniłeś się z nią, takie nadają się tylko do przelecenia, a nie do układania sobie zycia. Wyczytałam, że oboje podjęliście decyzję, żeby nie mieć dzieci- ja tego nie oceniam, bo to Wasza sprawa i Wasz wybór, niemniej jednak sprawę tą mozna postrzegać też zupełnie inaczej- ja, gdybym była mężczyzną, to dziwiłabym się, że kobieta nie ma potrzeby macierzyństwa, że rezygnuje z czegoś, co dla każdej normalnej kobiety stanowi treść i sens życia. Dla mnie ten aspekt plus niewiarygodne wręcz łajdactwo czyni z tego babusa zwyklego psychola. To nie jest tylko łajdaczka, ona ma coś z głową, to psychopatka bez honoru i godności. Uważam, że pomimo pełnego zrozumienia przez Ciebie całego problemu, to emocjonalnie, psychicznie będziesz męczył się jeszcze bardzo długo, dużo jeszcze wody upłynie, nim otworzysz się na nowy związek, na ludzi w ogóle. Człowiek, który latami żył z psychopatą długo i słono płaci za taką relację- bardzo Ci współczuję. Ta baba, w przeciwieństwie do Ciebie wcale nie będzie cierpiała, ona pójdzie dalej i będzie czerpała z życia, ile wlezie, w jej pojęciu wartosć życia oparta jest na zachciankach swędzącej piczy, więc oczywiście będzie kopulowała na prawo i na lewo, będzie żyła na wysokim poziomie materialnym, bo przypuszczam, że w swojej dobroci zostawiłeś jej pokaźne środki do życia i będzie hulała z zonatymi, rozwiedzionymi, Bóg wie, a jakimi jeszcze, a Ty będziesz siedział w domu i będziesz obgryzał palce z bezsilności i z rozpaczy. Podobno po rozstaniu cierpi się mniej więcej przez polowę czasu tego, ile trwał dany związek- chcesz więc cierpieć jeszcze prawie 10 lat? Długo tak będziesz siedział i rozpamiętywał, jakie to cudo straciłeś? nie szkoda Ci życia i własnego zdrowia? Zrób coś z tym, bo mówię Ci raz jeszcze- ten babus ma się dobrze i zawsze wyjdzie na swoje, obojętne, ile jeszcze krzywd wyrządzi ludziom, którzy będą mieli pecha i staną na jej drodze. Kiedys trafi ona na rasowego sukin.... i dopiero ten poradzi sobie z taką i wiesz co? Ona tylko takiego będzie szanowała i doceniała- rozumiesz? Pokaż jej, że i ty potrafisz kopnąć ją bolesnie, nie pozwalaj jej na zniszczenie sobie własnej godności i honoru. Krzyżyk na drogę i niech jej ziemia lekką będzie- człowieku wstań i zacznij żyć, łajno odrzuć na bok.

Komentarz doklejony:
Napisałam Ci, że ona spotka na swojej drodze rasowego sukin... i że dopiero takiego będzie doceniała- rozwinę ten wątek. Twoja żona ewidentnie ma coś z głową, świadczą o tym jej czyny i przebieg jej osobistych relacji z mężczyznami. nie chcę jej diagnozować, ale wydaje mi się, że każdy, kto przeczytał Twoją historię może mieć odpowiednie skojarzenia- w każdym razie, nie jest to zdrowa na umyśle, normalna kobieta. Musisz zrozumieć, że z taką osobą moze dać sobie radę tylko i wyłącznie ktoś taki, jak ona, jakiś psychopata, socjopata, narcyz, obojętne jak ich zwał- sa od jednej matki. Taki, gdy stanie na jej drodze, to tak przeciągnie ją za kudły po podłodze, że nie będzie nadążała z mysleniem, przy nim ona będzie malutka i to nie chodzi o to czy on będzie ją bił ,czy nie- on tak ją przeciągnie ryjem po ziemi, że w lot nauczy ją jakiejś pokory wobec, jednak pamiętaj, że nauka, jaką ona wyniesie ze związku z takim rasowym skurw....pójdzie tylko i wyłącznie w jego kierunku, tylko on będzie miał z tego korzyści, inni ludzie, zwłaszcza ci dobrzy dalej będą , w jej pojęciu, frajerami- to tak działa, znam to z autopsji, ale nie powiem ci, którą stroną barykady byłam. Ty jesteś wrażliwym i uczuciowym człowiekiem i dlatego nie miałeś szans w tym związku, od samego początku byłeś na przegranej pozycji, kiedyś zrozumiesz lepiej o czym Ci tu teraz napisałam. Na ten moment radzę Ci tylko, żeby definitywnie zamknął rozdział małżeństwa z tą kobietą,wstał i zaczął żyć z uśmiechem na twarzy. Powodzenia

Komentarz doklejony:
I nie chodzi tu tylko o zwykłe poskromienie złośnicy( wiesz co mam na myśli), to są zupełnie inne sprawy, inne mechanizmy, w wielkim uproszczeniu powiem, że to taka walka na śmierć i życie psychopaty z psychopatą, normalny człowiek tego nie pojmie- więcej ci nie powiem, po prostu uwierz mi- nie masz i nie miałeś szans w tej relacji.uciekaj od tego.

kaz dnia sierpień 12 2013 19:20:51
Witaj.
Ewidentnie trafił ci się za żonę fabryczny bubel ( nie tylko tobie przeczytaj Hardkorowa Historia) niestety Pan Bóg reklamacji nie przyjmuje. Piszesz, że życie jest bez sensu, proponuję obejrzeć" Sens życia wg Monty Pythona " poprawi ci humor.

rado dnia sierpień 12 2013 23:58:17
Depresja,
Jestem ciekaw co mogło Cię, po tak długim czasie od uświadomienia, dowalić? Dlaczego nie chce Ci się nic robić? Wiele ludzi (w tym ja) nie ma pojęcia ile razy tak naprawdę żony/mężowie zdradzali- czy to jest tak istotne ile? Na pewno boli ale uwierz przechodzi. Też miałem myśli samobójcze ale nie jestem egoistą.
Przyzwyczajenie, nawyki to jest to co Cię przy niej trzyma. Nie macie dzieci nie doczytałem w tym wątku dlaczego?

Strona 1 z 3 1 2 3 >
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Podobne zdrady
Reklama Zjawy i demony
www.parapsychologia.zjawa.com
załamanie
Załamanie
zdraza ,załamanie
Załamanie
totalna porażka i załamanie
Logowanie
Login lub e-mail

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktywne tematy !!!
Proszę o opinię
Nie radze sobie ...s...
To nieprawdopodobne
Niby nowy rozdział, ...
Prawie 4 lata po zdr...
Kolejny uszczęśliwio...
Zazdrosc
dlaczego
Złe decyzje
"Nie moge tego kontr...
Jak nie rozpamiętywa...
Dylemat moralny.
Zdrada emocjonalna
zdradziła, nie wyjaś...
Gdy zaczyna pojawiać...
Zdrada z rehabilitan...
Potrzebuje porozmawi...
głupia ja
Zdradzony po 20latach
Udręka na trzy serca...
Podzial majatku
Zdrada po 7 latach m...
Czy to tylko flirt
Czy można szczęśliwi...
zdradziła bez wyjaśnień
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

zgredek
19/06 00:01
A co u poile? wszyscy zapomnieli o chyba najdłuższym wątku na forum

Archiwum
Reklamy
Rehabilitacja Andrychów
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info