Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | ALFABET ZDRADY | R - romans, Rozwód
Autor Czy tylko romans?!
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 02-09-2008 15:57
W moim związku romans pojawił się wtedy kiedy staliśmy się z zoną zimni, a wszelkie próby pojednania kończyły się fiaskiem. Moja zona miała romans z kolegą z pracy- o to jestem tak cholernie zazdrosny. Wprawdzie ja tez ją zdradziłem, ale ja nie miałem romansu . Moja żona opowiadała o wszystkim co się dzieje między nami jemu, o watkach bardzo intymnych. Dlatego ja jej zdrady nigdy nie wybaczę, aa może roamansu, sam nie wiem?
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Czy tylko romans?!
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 28-10-2020 23:42
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Czy tylko romans?!
liza
Użytkownik Postów: 3
Nowy

Data rejestracji: 05.11.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 12-12-2008 21:07
Czytam chyba wszystkie wątki po kolei i wyję co chwila.już jakiś czas temu trafiłam na to forum ale jakoś ciężko mi cokolwiek napisać.masz rację,w zdradzie najgorsze są uczucia.po kilku miesiacach od zdrady mojego męża jestem nawet w satnie w koleności ułożyć to co boli najbardziej: kłamstwa, to, że mówił innej, że ją kocha i dopiero na samym końcu sex.boli,boli tak bardzo,że czasem nie daję rady normlanie zyć.najlepsze jest to,że w naszym małżeństwie nie działo się źle, przynajmniej nie na tyle zbym coś zauważyła,najgorsze jest to, że ufałam ta bardzo, że potrafiłam uwierzyć w każde kolejne kłamstwo. a już tego, ze mój mąż ciągle mnie w tym wszystkim kochał i czuł sie przy mnie bezpiecznie całkiem nie mogę pojąć. nie można kochać 2 kobiet jednocześnie.

ela
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info