Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | ALFABET ZDRADY | M - miłość
Strona 10 z 18 << < 7 8 9 10 11 12 13 > >>
Autor RE: Miłość - czym jest ?
Gordian
Użytkownik Avatar Użytkownika

Uzależniony

Data rejestracji: 19.12.10

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 26-01-2012 19:08
Może kompromis? Niektórzy kochają za darmo. Inni za coś. smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Miłość - czym jest ?
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 27-02-2020 04:13
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
niezapominajka

Expert

Data rejestracji: 25.05.10

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 11-03-2012 11:17
Morfeusz tu odpowiem na Twoje pytanie, by tam nie robić smiley

Czym dla mnie jest miłość? Nie da się tego sprecyzować jednoznacznie, pewnie co niektóre rzeczy pominę. Postaram się jednak coś napisać byś miał odniesienie. Chociaż dla każdego miłość może być czymś innym.

Dla mnie jest jednością myśli, wspólną podróżą przez życie, siłą do wybaczania, źródłem szczęścia i smutku, chęcią ofiarowania wszystkiego tego, co we mnie najlepsze, żarem płonących ciał, zaufaniem i dzieleniem się własnymi słabościami, bezpieczeństwem, konsekwencją, zaangażowaniem i stabilnością. Miłość jest dawaniem i przyjmowaniem, jest więzią, wzajemną obecnością. To pomoc, bycie przy drugiej osobie gdy mnie potrzebuje, to zarówno cieszenie się i dzielenie z nią radości, ale bycie także przy niej kiedy jest źle i gdy nastaje smutek i płacz. Jest to czas uniesienia, wielkiego szczęścia i spokoju ducha, pragnienie dobra dla kogoś, to słuchanie gdy ktoś mówi. Miłość to akceptacja drugiego człowieka, to pozwolenie tej drugiej osobie na odrobinę wolności i prywatności. A przede wszystkim dla mnie miłość, to partnerstwo i PRZYJAŹŃ.

To pragnienie dobra dla kogoś, kto nie zawsze rozumie, nie zawsze spełnia nasze oczekiwania, ale znosi i akceptuje nasze wady, ma dla nas cierpliwość i pragnie naszego szczęścia.

Miłość albo mamy w swoim sercu, albo nie . Prawdziwa milość nie stawia warunków by istnieć. Jest cierpliwa i łaskawa. Nie zamienia się w nienawiść, gdy nie zostaną spełnione oczekiwania.

" Myślisz że cierpisz... tak naprawdę walczysz o szczęście..."
8766449 Wyślij Prywatną Wiadomość
Zori

Małomówny

Miejscowość: Układ Słoneczny

Data rejestracji: 06.02.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 11-03-2012 15:06
niezapominajka
trafiłaś w sedno
podpisuję się pod tym obiema rękoma, sama nie ujęła bym tego lepiej

"Kobieta jest dla męża tym, czym ten mąż ją uczynił."
Na pytanie kim dla ciebie jestem, odpowiedział moją żoną, a coś więcej, no przecież cię kocham.
niezapominajka

Expert

Data rejestracji: 25.05.10

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 11-03-2012 18:41
Zapomniałam napisać również o kompromisie i szacunku.
Na miłość składa się wiele.

" Myślisz że cierpisz... tak naprawdę walczysz o szczęście..."
8766449 Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 11-03-2012 20:56
Miłość-to dwoje ludzi,którzy sobie sami własny świat budują,jak chcą,jak pragną,w zrozumieniu, z domieszką przyjażni,zerową nudą,brakiem rutyny,świat,który należy tylko do nich.
Miłośc to koc,kiedy jedno zasypia,to ręcznik w łazience na podłodze,to zakupy wniesione do domu po schodach,to kwiatek bez okazji,miłośc-to poczucie,że świat stoi otworem dla dwojga,to skrzydła motyli.
Miłość to uczucie,które dwoje ludzi,daje sobie wzajemnie na codzień,to świadomość,że bez względu na wszystko wokół,jest kotś,kto zawsze stanie za nami murem...
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
rekonstrukcja

Redaktor

Miejscowość: Twój Komputer

Data rejestracji: 12.05.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 11-03-2012 21:10
...Miłość, to świadomość, że ...bez względu na wszystko wokół,jest kotś,kto zawsze stanie za nami murem...

Otóż to!
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 11-03-2012 21:28
Miłość jest jak narkotyk. Na początku odczuwasz euforię, poddajesz się całkowicie nowemu uczuciu. A następnego dnia chcesz więcej. I choć jeszcze nie wpadłeś w nałóg, to jednak poczułeś już jej smak i wierzysz, że będziesz mógł nad nią panować. Myślisz o ukochanej osobie przez dwie minuty, a zapominasz o niej na trzy godziny. Ale z wolna przyzwyczajasz się do niej i stajesz się całkowicie zależny. Wtedy myślisz o niej trzy godziny, a zapominasz na dwie minuty. Gdy nie ma jej w pobliżu - czujesz to samo co narkomani, kiedy nie mogą zdobyć narkotyku. Oni kradną i poniżają się, by za wszelką cenę dostać to, czego tak bardzo im brak. A Ty jesteś gotów na wszystko, by zdobyć miłość.

Paulo Coelho
Na brzegu rzeki Piedry usiadłam i płakałam

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 10 z 18 << < 7 8 9 10 11 12 13 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info