Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | ALFABET ZDRADY | M - miłość
Strona 5 z 18 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>
Autor RE: Miłość - czym jest ?
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 22-01-2012 13:13
henryjeweller napisał/a:
oleczka napisał/a:
A za co chcesz go kochać?

Nawiasem mowiac, ile razy slyszalem, ze faceci kochaja "za cos", a kobiety "mimo wszystko". Teraz sobie uswiadamiam, jak bzdurne sa niektore "powiedzonka zyciowe" wymyslone wlasciwie niewiadomo, przez kogo i podkreslajace niby wspanialosc jednej strony, podczas gdy calosc wyklada sie w takiej wlasnie sytuacji.

Tak, kochamy za coś. Za to, ze ktoś nas kocha, za to, ze jest w potrzebie, za wierność, szczerość, oddanie ect. Tak, kochamy za coś.

Post doklejony:
cierpiecalyczas napisał/a:
ja sobie tak właśnie tłumacze, że może tak miało być?smiley Ja jestem głupia bo cały czas mam nadzieje, że się to ułoży - nie wiem może bardzo ciężko mi w to uwierzyć ... bardzo ciężko ... bo było cudownie... obiecywaliśmy sobie wspólne życie ... szkoda słów smiley
i mimo wszystko cieszę się, że tu trafiłam

kochana, będzie dobrze, będzie lepiej. Poczujesz się szcześliwa pewnego dnia. nie ma za czym tęsknić i płąkać. Okazał się nic nie wartym draniem.Zdradził zawiódł oszukał. Chciałabys mu wybaczyć i żyć z nim? Szkoda życia. Wypłacz się wycierp....kiedyś powiesz, ze nie było warto. Uwierz!

This user has been deleted!
Edytowane przez dnia 22-01-2012 13:19
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Miłość - czym jest ?
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 27-02-2020 04:21
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
zimnyx
Użytkownik Postów: 65
Stały bywalec

Data rejestracji: 04.10.10

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 22-01-2012 17:18
sylwia niewiem jak to bedzie ale mysle ze jeszcze dlugo tak bedzie
Wyślij Prywatną Wiadomość
sylwia1973
Użytkownik Avatar Użytkownika

Stały bywalec

Data rejestracji: 02.12.10

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 22-01-2012 21:12
zimny nie to chciałam usłyszeć smiley chcę zapomnieć i być szczęśliwasmiley
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 23-01-2012 07:38
Noe Oleczka,nie kochamy za coś..Kocha się za nic,albo raczej wszystko.Całego człowieka ze wszystkimi zaletami i wadami,tymi,które nas rozczulaja i czasami wnerwiaja ,ale nie za coś....
I znowu wylazłą ze mnie idealistkasmiley

Ale pokochać raz jeszcze nie jest łatwo,trzeba najpierw sie emocjonalnie uwolnic od poprzedneigo zycia,trzeba wiedzieć,ze mozna dzielic z kimś nowe,ale nie wracać myslami do wspomnien.

Ktos mi wczoraj powiedział bardzo mądre zdanie;

Kochac to byc szczęśliwym.
I chyba tak jest
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 23-01-2012 18:15
Bacello

Kochasz za nic? Jesteś tego pewien?
Kochasz swoją matkę nie za to, że jest twoją matką, dała ci życie i miłość?
Kochasz swoją kobietę nie za to, że posiada cechy, które uwielbiasz?
Czy aby na pewno, w sytuacji, gdy ktoś poprosi cię, byś ją scharakteryzował, wymieniasz rpomimo czegośr1; mówiąć: nie jest brzydka, nie ma takich a takich piersi i takiej a takiej figury? Nie! Charakteryzujesz swoich ukochanych wymieniając ich zalety.
Gdy mężczyzna opisuje kobietę, mówi, że jest piękna, ma cudowne oczy, ślicznie się uśmiecha, jest mądra i inteligentna.
Gdy kobieta opisuje mężczyznę, mówi, że jest przystojny, opiekuńczy, daje poczucie bezpieczeństwa, rozumie jej problemy.
Nie ma czegoś takiego, jak kochać_za_nic, ponieważ wtedy kochalibyśmy wszystkich! Absolutnie wszystkich.
Nie ma czegoś takiego, jak kochać pomimo_czegoś, choćby z tego względu, że nasza miłość jest odwzajemnieniem miłości lub szacunku drugiej osoby, a nie tym, że ta osoba nie jest seryjnym gwałcicielem i nie nosi brudnych gaci.
Jeśli kochałoby się bezinteresownie, to nigdy nie istniałby najmniejszy powód, by ta miłość przestała istnieć, ponieważ w bezinteresownej miłości nie może być mowy o wpływie czynników zewnętrznych.
Jeśli kochałoby się bezinteresownie, to ta miłość nie miałaby nie tylko końca, ale i początku. Nie istniałby moment, w którym zdalibyśmy sobie sprawę z własnych potrzeb dając tym samym jej początek.
Każda miłość, nawet ta szczera i romantyczna, jest oparta na nieustannym spełnianiu wzajemnych wymagań.

Post doklejony:
Uwierzyć i zrozumieć, że kochamy za coś, kochamy pomimo czegoś, kochamy wbrew czemuś, itdr30; Nie ma jednego, odgórnego nakazu miłości takiej, a nie innej. Nie ma jednej definicji miłości, i nie jest gorszy ten, który swoją matkę kocha za to, że dawała mu miłość, od tego, który kocha matkę pomimo, że potrafiła być wredna i zaborcza. I tyle.

Post doklejony:
Przepraszam Bacello, myślałam, ze jesteś mężczyzną. I tak sie do Ciebie zwracałam. Przepraszam najmocniej.
Edytowane przez dnia 23-01-2012 18:44
Isia
Użytkownik Postów: 382
Przyjaciel

Data rejestracji: 21.02.09

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 23-01-2012 20:26
Prawda jest taka ,że kocha się za coś....tak jak dość szeroko opisała to Oleczka.Jedyna bezwarunkowa miłość to miłosć do dziecka....

nutoj
Użytkownik Postów: 79
Stały bywalec

Data rejestracji: 22.12.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 24-01-2012 09:00
Isia, no nie do końca. Miłość do Boga, do rodziców, miłość do świata, jest ich wiele i mają różny ciężar gatunkowy
Strona 5 z 18 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info