Reklamy...
Wykaz postów uzytkownika - Fenix - które otrzymały punkt za pomoc
Autor: RE: żona niedojrzałego motocyklisty
Fenix
Użytkownik

zarejestrowany 17.05.12
Dodane dnia 14.11.12 - 10:26
Witaj zzz co prawda jesteśmy szacownym gronem rogaczy , ale lepiej zeby Cie tu nie było Niestety jak widać mocne skórzane portki nie utrzymają ptaszka na uwięzi Wnioskując z treści posta dość mocno stoisz na nogach, choc może to jak u mnie im większy żart , tym większy ból Zapraszamy na czat, możliwe, ze pokażesz nam , że można i z kolejnym "życiem"w drodze przejść przez koszmar zdrady i rozwodu(nawet jestem pewna , że zachwycisz nas siłą) Całuję
Wyślij Prywatną Wiadomość

Autor: RE: Nie jest dobrze :(
Fenix
Użytkownik

zarejestrowany 17.05.12
Dodane dnia 17.11.12 - 09:29
Roman od sytuacji minął miesiąc.. Wyczytałam mądrą rzecz i w sumie zgadzam się z nią Jakiś psycholog napisał , że każdą stratę , zdradę , śmierć kochanej osoby, traumę rozwodu itd przeciętny człowiek przeżywa rok I stan szarpania , rozpaczy i tzw dołów, przez okres roku jest czymś normalnym Piszę o tym bo utraciłam ukochaną babcię kilka lat temu , teraz utraciłam męża Ból jednak jest większy, bo łatwiej pogodzić sie ze śmiercią niż zdradą Dla mnie mąż umarł Twoja żona też Bo przecież tej dawnej żony , której byłeś pewien, której ufałeś już nie ma Niecały miesiąc od wydarzenia , to bardzo krótki czas Alkohol (zreszta sam wiesz ) kiepskie lekarstwo Piwko nie zaleczy a pogłębi stan przybicia , rozpaczy Wydaje mi się , że jesteś mocnym facetem , nie nawykłym , do słabości Ale teraz masz czas słabości i możesz sobie na to pozwolić , nie musisz być twardy Otrzymałeś cios w serce , najbardziej bolesny i w najmniej spodziewanym momencie Żeby zrozumieć co sie z Toba dzieje, poczytaj tutaj etapy zdrady, znajdź post gupiej o zdradzie poszukaj w internecie artykułów na temat zachowań po zdradzie jest to mocno złożony proces Wiadomo , że nikt nie jest taki sam , ale jak u zdradzających powtarzają się schematy tak i u zdradzonych istnieją Trzymam za Ciebie kciuki smileysmileysmileysmileysmiley

Autor: RE: Nie wytrzymałem nie oddałem dziecka
Fenix
Użytkownik

zarejestrowany 17.05.12
Dodane dnia 25.08.13 - 19:35
binka i zdradzony doszukują sie powodu w tym że jest kochanek Problemy Piotra nie zaczęły się od kochanka, tylko od wyprowadzki zony ( z powodu zdrady) należy tez żeby sie wypowiadac poczytać wątek Piotra 9 nie tylko tutaj ale całą historię ) Piotr z tym że zona odeszła, zdradziła pogodził się w takim sensie że wie że wpływu na to nie ma Natomiast zona Piotra kontaktów z córką zabraniała Piotra zrozumie tylko ktoś kto z tej drugiej strony otrzymał to co Piotr czyli utrudnianie ( ale nie delikatne tylko takie że po jądrach wali ) kontaktów z dzieckiem Są osoby z którymi żadne porozumienia nie działaja , żadne postanowienia no kompletnie nic Gdybym ja kierowała się tym że mąż tak powiedział i tak będzie , konsekwencją na dzisiaj byloby to ze dziecka nie widziałabym od roku ( i jednym z tłumaczen było dokladnie cytuje "nie bo nie " Nie wiem czy jasno sie wyraziłam , ale czasem niestety bez oporu i jasnego postawienia na swoim nic sie nie zyska Piotr kochanka ma w nosie , do dzieci o kochanku nie mówi nic , to że nam tu opisuje że żona zachowała się nieodpowiedzialnie ,, bo jazda bez fotelika bo gorąco itd nie zieje nienawicia do zony tylko jest troska o dziecko A że boi sie że kochanek może miec negatywny wpływ .... przeciez to normalne mnie zdradził mąz , wprowadzał kochanke pod postacią cioci juz ok 4 lat temu (do relacji z dzieckiem )a w momencie jak wystąpiłam o ograniczenie praw (inaczej nie dało rady ) wściekl sie Posądzając o chęc zmiany dziecku ojca ... śmiech na sali Może to zagmatwane co napisałam , ale nie wszystkie sytuacje sa proste i nie wszyscy ludzie skłonni do ustępstw lub chęci dogadania więc i działania czasem musza byc mocno stanowcze ...

Autor: RE: Miejsca , które warto zobaczyć
Fenix
Użytkownik

zarejestrowany 17.05.12
Dodane dnia 18.02.14 - 22:25
Nie mam zdjęcia niestety Chociaż zdjęcie nie odda , zapachu i ciszy Raj na ziemi dla mnie to brzeg nad Odrą ...

Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info